DIN-oog Ø50mm KF35-D1 / KF35-D2 oogdiameter Ø40mm
ACME
899.260.086.090
DIN-oog Ø50mm KF35-D1 / KF35-D2 oogdiameter Ø40mm 187,51 TB OnderdelenDIN-oog Ø50mm KF35-D1 / KF35-D2 oogdiameter Ø40mm
DIN-oog Ø50mm KF35-D1 / KF35-D2 oogdiameter Ø40mm
-
187,51
incl. btw
Op voorraad
- 154,97 excl. btw
- Merk: Knott
899.260.086.090
DIN-oog Ø50mm KF35-D1 / KF35-D2 oogdiameter Ø40mm| type | |
| type | DIN-oog |
| ten behoeve van oplooprem | |
| ten behoeve van oplooprem | KF35-D1 / KF35-D2 |
| afmeting trekstang | |
| afmeting trekstang | Ø50mm |
| diameter oog | |
| diameter oog | oogdiameter Ø40mm |
| gatenpatroon | |
| gatenpatroon | horizontaal / verticaal |
| toegestane max. bereik | |
| toegestane max. bereik | 3500kg |
| kogeldruk (S) in kg | |
| kogeldruk (S) in kg | 150kg |
| D/dc waarde in kN | |
| D/dc waarde in kN | 30 |

