Assen
>
VGB18-MV 1800kg 1900mm 25°
ACME
803.180.190.205
VGB18-MV 1800kg 1900mm 25° 1.185,84 TB OnderdelenVGB18-MV 1800kg 1900mm 25°
VGB18-MV 1800kg 1900mm 25°
-
1.185,84
incl. btw
Op voorraad
- 980,03 excl. btw
- Merk: Knott
803.180.190.205
VGB18-MV 1800kg 1900mm 25°| Padmaat | |
| Padmaat | 1900mm |
| remtype | |
| remtype | 25-2025; 250x40 spr.bm |
| wielaansluiting | |
| wielaansluiting | 112x5 |
| as type | |
| as type | VGB18-MV |
| veersysteem | |
| veersysteem | ? rubber geveerd |
| capaciteit | |
| capaciteit | 1800kg |
| flensmaat | |
| flensmaat | 2370mm |
| veerarm | |
| veerarm | massief |
| veerarm lengte | |
| veerarm lengte | 160 |
| veerarm stand in graden | |
| veerarm stand in graden | 25° |
| lager | |
| lager | compactlager |
| oppervlaktebehandeling | |
| oppervlaktebehandeling | verzinkt |
| remsysteem | |
| remsysteem | mechanisch |

