Merk
>
Knott
>
asdemper Knott Dempercode 990105 Groen
ACME
898.010.990.105
asdemper Knott Dempercode 990105 Groen 61,84 TB Onderdelenasdemper Knott Dempercode 990105 Groen
asdemper Knott Dempercode 990105 Groen
-
61,84
incl. btw
Op voorraad
- 51,10 excl. btw
- Merk: Knott
898.010.990.105
asdemper Knott Dempercode 990105 Groen| type | |
| type | asdemper |
| merk | |
| merk | Knott |
| Uitgeschoven lengte | |
| Uitgeschoven lengte | 339mm |
| dempercode | |
| dempercode | Dempercode 990105 |
| ingaande slag | |
| ingaande slag | ingaande slag |
| kleur demper | |
| kleur demper | Groen |
| bereik enkelas | |
| bereik enkelas | 1300kg |
| bereik tandemas | |
| bereik tandemas | 2500kg |

