Assen
>
VGB8-M 850kg 1000mm 25°
ACME
803.085.100.205
VGB8-M 850kg 1000mm 25° 750,76 TB OnderdelenVGB8-M 850kg 1000mm 25°
VGB8-M 850kg 1000mm 25°
-
750,76
incl. btw
Op voorraad
- 620,47 excl. btw
- Merk: Knott
803.085.100.205
VGB8-M 850kg 1000mm 25°| Padmaat | |
| Padmaat | 1000mm |
| remtype | |
| remtype | 20-2425/1; 200x50 spr.bm |
| wielaansluiting | |
| wielaansluiting | 112x5 |
| as type | |
| as type | VGB8-M |
| veersysteem | |
| veersysteem | ? rubber geveerd |
| capaciteit | |
| capaciteit | 850kg |
| flensmaat | |
| flensmaat | 1450mm |
| veerarm | |
| veerarm | plaatstaal |
| veerarm lengte | |
| veerarm lengte | 160 |
| veerarm stand in graden | |
| veerarm stand in graden | 25° |
| lager | |
| lager | compactlager |
| oppervlaktebehandeling | |
| oppervlaktebehandeling | verzinkt |
| remsysteem | |
| remsysteem | mechanisch |

