Assen
>
VGB7-L 750kg 1250mm 25°
ACME
803.075.125.204
VGB7-L 750kg 1250mm 25° 654,70 TB OnderdelenVGB7-L 750kg 1250mm 25°
VGB7-L 750kg 1250mm 25°
-
654,70
incl. btw
Op voorraad
- 541,07 excl. btw
- Merk: Knott
803.075.125.204
VGB7-L 750kg 1250mm 25°| Padmaat | |
| Padmaat | 1250mm |
| remtype | |
| remtype | 16-1365 ; 160x35 spr.bm |
| wielaansluiting | |
| wielaansluiting | 100x4 |
| as type | |
| as type | VGB7-L |
| veersysteem | |
| veersysteem | ? rubber geveerd |
| capaciteit | |
| capaciteit | 750kg |
| flensmaat | |
| flensmaat | 1620mm |
| veerarm | |
| veerarm | plaatstaal |
| veerarm lengte | |
| veerarm lengte | 160 |
| veerarm stand in graden | |
| veerarm stand in graden | 25° |
| lager | |
| lager | compactlager |
| oppervlaktebehandeling | |
| oppervlaktebehandeling | verzinkt |
| remsysteem | |
| remsysteem | mechanisch |

